O nas

Kwiaty są naturalną drogą do sprawienia komuś radości, wywołania uśmiechu, wzruszenia.
Wpływają na emocje i poprawiają nastrój. Towarzyszą i uświetniają wiele okoliczności od zaręczyn, przez ślub, narodziny dziecka, chrzest, I komunię, urodziny, imieniny, rocznice, po uroczystości pogrzebowe lub inne ważne wydarzenia jak Dzień Matki, Dzień Ojca, Walentynki, Dzień Kobiet, Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc... Czasem obdarowujemy kwiatami bez okazji, co sprawia jeszcze większą radość zarówno obdarowanej osobie jak i obdarowującej. Dzięki kwiatom możesz przekazać to czego nie potrafisz lub nie możesz powiedzieć np. przeprosić, podziękować, wyrazić współczucie, pogratulować, wyrazić uczucia sympatii, miłości lub pamięci.
Dając innym - wzbogacamy siebie, ale nie zapominajmy o sobie samych. Zadbajmy o równowagę między dawaniem i braniem, a jeśli nie możemy doczekać się prezentu od innych, to sami podarujmy sobie np.kwiatowy upominek.

Nasza poznańska kwiaciarnia internetowa Poznań Florist powstała z pasji do kwiatów i chęci bezpośredniego dzielenia się nią z innymi. Uszczęśliwiamy ludzi naszymi bukietami i kompozycjami kwiatowymi od 2005 roku, zdobywając doświadczenie i kwalifikacje w naszej pracy i na kursach florystycznych min. w Polskiej Szkole Florystycznej w Poznaniu pod okiem wyspecjalizowanych florystów. Nasza praca dostarcza nam wiele radości, a Państwa opinie sprawiają nam wiele satysfakcji i utwierdzają w przekonaniu, że przyczyniamy się do wypełniania radością serc obdarowywanych  kwiatami osób.

Kupujemy kwiaty pod konkretne zamówienie, dzięki czemu mają Państwo gwarancję, że kwiaty są świeże, bo kupowane na giełdzie kwiatowej zazwyczaj w dniu dostawy specjalnie dla Państwa.

Ponadto oferujemy duży wybór, rozmaite kompozycje, konkurencyjne ceny, 100% zaangażowania, opanowane techniki florystyczne, brak pośredników oraz wrażliwość estetyczną i chęć wypełniania radością serc naszych klientów i Ich bliskich.

                                               Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do zakupów w naszej kwiaciarni

                                                                                                        zespół Poznań Florist

"Witam. Bardzo serdecznie dziękuję za dostarczenie bukietu. Jest bardzo ładny /przesłała mi zdjęcie/, a co najważniejsze że córka była zachwycona. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję i...
Sylwia W.
Gwarancja bezpieczeństwa Gwarancja bezpieczeństwa