Opinie

20 czerwonych róż (40 cm)

Zamówienie zostało dostarczone błyskawicznie w wybranym przeze mnie terminie. Jakość bukietu przerosła oczekiwania. Z ręką na sercu polecam kwiaciarnie!

Jakub

3 Orchidee w szkle

Przepiękne i świeże kwiaty gorąco polecam! Bezproblemowa i szybka dostawa.Kwiaciarnia godna poleceni

JM

Frezje

Piekny pachnacy bukiet zgodny z opisem. Dostawa wg. mojej prosby. Kontakt z dostawca - bardzo dobry. POLECAM !

Alex

Słodka niespodzianka ze Skrzatem

"Mieszkam w Holandii I zawsze gdy mam okazje obdarowac moja rodzine I sprawic usmiech na twarzy robie to za posrednictwem Pani Marty kwiaciarni PoznanFlorist, zawsze na czas , zawsze piekne swieze kwiaty, zawsze wszystkim sie podoba, serdecznie polecam wygodny sposob przekazania milosci bliskim ,,"

Aleksadra

Bukiet z róż długości 50 cm

Bukiet przepiękny, bardzo starannie zrobiony, widać, że włożono w niego serce. Kwiaty świeże i dokładnie takie, jakie były zamówione. Przesyłka też w czasie, z wcześniejszym uprzedzeniem, ale Pan nie zdradził niespodzianki:) Mama była zachwycona, z pewnością będę polecać każdemu.

E.

25 czerwonych tulipanów

W Dniu Mamy zrealizowano zamówienie zgodnie z życzeniem, o czasie, bukiet piękny. Polecam.

Beata

100 róż

Kwiaty przepiękne,świeże,pachnące.Szerze polecam!

mąż lubilatki

Wiązanka pogrzebowa z białych róż i irysów

Polecam firme, dobry kontakt ze sprzedawcą wiazanka sliczna i dostarczona prosto na uroczystosc pogrzebowa wraz zinformscja o wykonanej usłudze Dziękuję.

Elżbieta

Pastelowa fantazja

Piękny bukiet świeżych kwiatów. Polecam!!

magda

Różany ogródek

Kosz z 5 doniczkami wygląda dokładnie jak na zdjęciu, jest piękny! Dodatkowo mimo długiego weekendu i sytuacji epidemiologicznej zrealizowane z dnia na dzień. Polecam!

Ola

Świetna robota, wysłałem bukiet narzeczonej a jej nie było w domu, kurier zadzwonił do niej i ją znalazł i dostarczył zgodnie z planem.
Adrian
Gwarancja bezpieczeństwa Gwarancja bezpieczeństwa