Opinie

20 czerwonych róż + wazon GRATIS

Kwiaciarnia godna polecenia, dziękuję i pozdrawiam Waldek.

w grzyb10@interia.pl

Gerberki w wazonie

Wyrażam głęboką wdzięczność sklepowi poznanflorist.pl oraz osobiście Pani Marcie Stybie-Jankiewicz za ich pracę. Mam nadzieję, że jeszcze wiele razy będę korzystał z ich usług.

Nikołaj Kryżanowski

Gladiole

Zamówiłam w kwiaciarni czerwone gladiolie. Pod wskazany adres dostarczono piękny bukiet świeżych kwiatów. Obsługa bardzo miła, kontaktowa. Polecam z całego serca!

Aleksandra

Kosz Dotyk motyla

Serdecznie dziękuję, przepiękne kwiaty bardzo szybka i sprawna realizacja. Wszystkim polecam Poznan florist (szkoda ze tylko Poznań-każda miejscowość potrzebuje tak fantastycznej kwiaciarni) dziękuje,że jesteście i pozdrawiam

Magda

40 herbacianych róż

Przepiękny bukiet ze wstawkami prosa sprawił ogromną radość Rodzicom na 40 rocznicę ślubu. Róże cudowne, dorodne i świeże. Dostarczenie przebiegło w profesjonalny sposób w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Serwis klienta w Poznań Florist jest na niesamowicie wysokim poziomie. Był to kolejny zakup w tej kwiaciarni i z pewnością nie ostatni!

Kasia

Bukiet jasnych Piwonii

Dear Marta, I do not know Polish, but believe that you are asking my opinion. I have seen photographs of the flowers and they look beautiful.

alan Jipps

Alstroemerie

Polecam jak najbardziej, bardzo miło i profesjonalnie

G

30 romantycznych róż w koszu

Dziekuje za znakomite i szybkie zrealizowanie zamowienia z Londynu na dostarczenie kwiatow nastepnego dnia w Poznaniu, serdecznie pozdrawiam.

Beata

Alstroemerie

Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni. Miło i dokładnie tak jak chcieliśmy.

Filipowiakowie ze Szczecina

20 czerwonych róż + wazon GRATIS

Tak profesjonalnej obsługi dawno nie było mi dane doświadczyć. Nasz klient, nasz pan na 100%. Kwiaty piękne, kobieta uradowana, wyszło idealnie! Dziękuję bardzo za pomoc w realizacji :) Pozdrawiam

Paweł

Serdecznie dziękuję za kolejny wspaniały bukiet! Serwis na medal, jakość wspaniała, radość nieopisana! Pozdrawiam!
Jacek Wychowaniec
Gwarancja bezpieczeństwa Gwarancja bezpieczeństwa