Opinie

Różowa Orchidea Phalaenopsis

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej obsługi . Właścicielka bardzo uprzejma i cierpliwa. Moja opinia polega na tym, że jestem osobą 70-cio letnią i nie opanowałam jeszcze całkowicie obsługi komputera. Właścicielka telefonicznie pokierowała krok po kroku moim zamówieniem. Przesyłka do mojej 90-cioletniej mamy, którą zamawiałam z Zielonej Góry do Poznania trafiła idealnie. Dziękuję.

Teresa.

Kosz Dotyk motyla

Bardzo, bardzo dziękuję. Mama aż się rozpłakała, powiedziała że takiego aż radosnego kolorowego bukietu "osobistego" nigdy nie dostała. Moja córka przysyłała mi kwiaty przez inną firmę, tez ładne, ale Wasze zdecydowanie ładniejsze. Będę Was wszędzie polecać szczególnie poza granicami kraju. Fachowa obsługa, punktualna no i rzecz bardzo ważna to kontakt informacyjny z klientem. Jeszcze raz wielkie dzięki pozdrawiam.

Anna P.

2 Campanule różyczkowe

Dziękuję ślicznie kwiatki piękne i dostaczone zgodnie z prosbą pOLECAM GORĄCO .

Magdalena Lipowicz

Biała Orchidea Phalaenopsis

Dziękuje serdecznie Pani Marcie oraz całemu zespołowi Poznań Florist za coś co bezcenne- radość i łzy wzruszenia mamy- bo przecież dzieli nas 2500km. Orchidea piękna, a w dodatku dostarczona do miejsca pracy. POLECAM i DZIEKUJE- pozdrawiam z Zielonej Wyspy.

Zbyszek

Konwalie majowe

Dziekuje, super jakosc uslugi, kwiaty swieze i najlepszej jakosci. Bede polecal znajomym Panstwa firme.

Mateusz

Glamour

Korzystam z usługi tej kwiaciarni kolejny raz i mogę ją z czystym sercem polecić każdemu. Przy dokonywaniu zamówienia mogłam skorzystać z doradztwa miłej Pani a podczas realizacji na bieżąco byłam informowana o przebiegu. Kwiatki dotarły na określony czas, były świeże, takie jak wybrałam. Piękny bukiet wraz ze smacznymi czekoladkami po raz drugi uszczęśliwił i zachwycił moją babcię. Serdecznie dziękuję i życzę całej obsłudze kwiaciarni Florist powodzenia.

Ewa Babula

40 herbacianych róż

Mama byla zachwycona przepieknym bukietem...Seriws, pierwsza klasa. Szybkie zamowienie online z Londynu dzieki PayPal. Bede uzywal i polecal znajomym.

Szymon S

Jajko niespodzianka

Jak zawsze było dobrze, bez zastrzeżeń i na medal. Dziękuję.

Tadeusz

25 różowych tulipanów + wazon GRATIS

Profesjonalna i miła obsługa. Kwiaty piękne i świeże, dostarczone zgodnie z życzeniem. Polecam kwiaciarnię Poznań Florist!

Jacek J.

20 czerwonych róż

Jestem bardzo zadowolny z jakości usług kwiaciarni, wszystko na wysokim poziomie , kwiaty przepiękne a solenizantka uszczęśliwiona . Polecam wszystkim innym zamawiającym :)

Marcin Koza

Po raz kolejny świetnie zrealizowane zamówienie
Piotr
Gwarancja bezpieczeństwa Gwarancja bezpieczeństwa